Baseny zewnętrzne - ogrodowe

Kto z nas nie marzył o swojej małej (lub nieco większej) strefie relaksu we własnym ogrodzie? O zacisznym miejscu, w którym zarówno najmłodsi, jak i dorośli będą wspólnie spędzać czas i cieszyć się pięknem chwili?

Wychodzimy naprzeciw Państwa pragnieniom i oczekiwaniom, oferując wysokiej klasy baseny ogrodowe, które ze względu na ogromną różnorodność kształtów, wymiarów i wykończeń możemy dopasować indywidualnie do gustu każdego Klienta.


Baseny ogrodowe zewnętrzne

Wybór – ograniczony tylko przez wyobraźnię

Jako wyłączny przedstawiciel marki Desjoyaux w Polsce, prezentujemy rozwiązania i technologie, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Dzięki wieloletnim tradycjom firmy, a także wiedzy i doświadczeniu specjalistów API jesteśmy w stanie zaproponować Państwu różne kształty basenów (prostokąty, owale oraz kształty niestandardowe), wymiary (zarówno niewielkie do małych ogrodów, jak również duże do przestronnych posesji), głębokości (od 120 do 180 cm, jednak istnieje możliwość zamówienia głębszych rozwiązań) oraz style wykończeń. Jeżeli chodzi o te ostatnie – tutaj polecamy puszczenie wodzy fantazji i stworzenie wyjątkowej przestrzeni przybasenowej, wykonanej np. z drewna kompozytowego albo płytek o zróżnicowanej kolorystyce i niebanalnym wzornictwie.

Opcjonalne, ale warte uwagi

Nasze baseny kąpielowe to również wiele dodatkowych opcji, które mają na celu zwiększenie ich funkcjonalności, a także komfortu użytkowników. Polecamy między innymi:

…i wiele innych.

Dlaczego warto?

  1. Dlatego, że potrafimy łączyć piękno, trwałość i komfort użytkowania
  2. Wykorzystujemy technologię produkcji w postaci szalunku aktywnego z polipropylenu, wypełnionego żelbetonem, a także bezrurowe systemy filtracji.
  3. Zapewniamy krótkie terminy realizacji (do 14 dni), byście Państwo mogli jak najszybciej użytkować swój wymarzony przydomowy basen.

Galeria

basen zewnętrzny 1basen zewnętrzny 2basen zewnętrzny 3basen zewnętrzny 4basen zewnętrzny 5
 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje