Baseny wewnętrzne

Naszą specjalnością są nie tylko baseny przydomowe, ale też domowe, które są wyznacznikiem luksusu i pozwalają cieszyć się relaksującymi kąpielami przez cały rok.

Projektujemy, budujemy i montujemy rozwiązania dopasowane zarówno do potrzeb, jak również warunków panujących w danym pomieszczeniu. Jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa takie rozwiązania, które spełnią wszelkie Wasze oczekiwania – pod kątem estetyki i funkcjonalności.


Baseny wewnętrzne

2 w 1, czyli jakość i bezpieczeństwo

Budowa basenu w domu posiada wiele zalet – pozwala stworzyć prywatną oazę spokoju, wyjątkową strefę relaksu oraz miejsce, które będzie centralnym punktem spotkań rodziny i znajomych. Dzięki wielu różnym wymiarom, kształtom i głębokościom, możemy dopasować rozwiązanie do każdego wnętrza. Wszystkie montowane przez nas baseny kąpielowe cechuje najwyższa jakość wykonania, która jest szczególnie istotna w tego rodzaju realizacjach.

Dom to miejsce zamknięte, a więc konieczne jest odpowiednie uszczelnienie niecki, zastosowanie właściwego systemu filtrowania oraz technologii, które nie będą generowały dużego hałasu. Oprócz tego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu również podgrzewanie i oświetlenie wody, jak również osuszacze powietrza, które zapobiegną gromadzeniu się wilgoci we wnętrzach. Istotne dla komfortu i bezpieczeństwa są również metody wykończenia – stosujemy płytki w stu procentach odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Pływaj i relaksuj się – w swoim domu

Nasze baseny pozwolą Państwu na wyjątkowy wypoczynek każdego dnia, a do tego poprawią wystrój Waszego miejsca do życia. Ogromną zaletą naszych rozwiązań jest ich różnorodność – zarówno pod względem estetyki, jak też funkcjonalności. Dzięki stosowaniu nowych technologii proponujemy rozwiązania trwałe i funkcjonalne. W przypadku rozwiązań domowych utrzymanie czystości jest dużo łatwiejsze niż w przypadku basenów ogrodowych i nie wymagają zimowania. Każdemu z Państwa polecamy specjalne osłony, które zapobiegną odparowywaniu wody.

A co w przypadku, gdy w domu nie ma miejsca na tego typu luksus? I w takim wypadku mamy rozwiązanie – basen przydomowy, który umieszczony zostanie w szklanej werandzie albo zadaszony!

Galeria

basen wewnętrzny 1basen wewnętrzny 2basen wewnętrzny 3basen wewnętrzny 4basen wewnętrzny 5
 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje