Baseny publiczne

Naszą kolejną propozycją, tym razem skierowaną do właścicieli hoteli, pensjonatów i pływalni jest budowa basenów kąpielowych do przeznaczenia zbiorowego.

Są to rozwiązania, które ze względu na wysoką jakość wykonania, trwałość oraz piękny wygląd, wpłyną pozytywnie na każde pomieszczenie i zapewnią mu luksusowy charakter. Jeżeli pragniecie Państwo dać swoim klientom to, co najlepsze i chcecie zyskać wielu nowych miłośników Waszej oferty, polecamy kontakt z naszymi specjalistami – każdy projekt jesteśmy w stanie dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb, zapewniając różnorodność kształtów, wymiarów, stylów i rodzajów wykończeń, a także dodatków.


Baseny publiczne

Baseny budowane w oparciu o najlepsze technologie

Zbiorowe baseny kąpielowe mają to do siebie, że ogromne znaczenie ma ich trwałość, bowiem narażone są na dużo bardziej intensywną eksploatację niże te ogrodowe czy przydomowe. Dlatego tak doskonale sprawdza się w ich przypadku technologia stosowana przez API – aktywny szalunek z polipropylenu, który wypełniony jest betonem zbrojonym. Tak przygotowana konstrukcja niecki jest niezwykle trwała i szczelna, zapewniając użytkownikom komfort, a obiektom, w którym się znajdzie, pełne bezpieczeństwo.

Nasze baseny kąpielowe to również bezrurowe systemy filtracji, automatyczne systemy uzdatniania wody, technologie podgrzewania basenów oraz wiele dodatkowych opcji, w tym oświetlenie czy dysze do masażu. Możliwości jest wiele, dlatego spełniamy różne, również te najbardziej wygórowane oczekiwania.

Działamy kompleksowo i szybko

Korzystając z naszych usług, stawiacie Państwo na wysokiej klasy rozwiązania, które zostaną zaprojektowane zgodnie z Waszymi indywidualnymi zapatrywaniami. Wystarczy przedstawić nam swoje potrzeby, a zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie.

Nasi specjaliści są do dyspozycji na każdym etapie współpracy i są w stanie realizować również niestandardowe rozwiązania, takie jak niestandardowe kształty czy głębokości basenów. Zdają sobie przy tym sprawę z tego, jak dla Klienta ważny jest czas – dlatego też budują baseny kąpielowe w nie dłużej niż 14 dni!

Galeria

basen wewnętrzny 1basen wewnętrzny 2basen wewnętrzny 3basen wewnętrzny 4basen wewnętrzny 5
 
Zobacz nasze realizacje
Nasze mokre wakacje